Billedet på sidehoved
Billedet på sidehoved

Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 44
torsdag, 01-11-2018
13:00-20:00 Ryge- og alkoholseminar 6. årgang 6A, 6B, 6C, 6D IK, CL, CM, JH, JW, KK, LN, LO, MH, MJ, OW, PCJ, PG, PTB, TM
Uge 45
mandag, 05-11-2018
08:00-15:30 Fotografering 0A, 0B, 0C, 0D, 4A, 4B, 7A, 6B
tirsdag, 06-11-2018
08:00-14:00 Fotografering 1A, 1B, 1C, 4C, 4D
onsdag, 07-11-2018
08:00-15:30 Fotografering 6A, 6C, 6D, 7B, 7C, 7D, 9A, 9B, 9C
Uge 46
mandag, 12-11-2018
08:00-13:35 Fagdag - indskoling 0A, 0B, 0C, 0D, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 2D, 3A, 3B, 3C, 3D GM, KM, LI, NK, PAA, PCM, PJJ, PKB, PKI, PKS, PLK, PLO, PTS, PCB, CS, JØ, LC, PEW, PGN, PLC, PSO, PTN, TE, SK, AL, ES, HJ, KE, LN, NF, PAH, PHE, PHS, PJG, PLA, PRJ, RB, SR, BS, JA, LO, NJ, PBR, PLD, PLM, PME, TI, HF
08:00-14:25 Fagdag - mellemtrin 4A, 4B, 4C, 4D, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B, 6C, 6D AS, CF, CT, KR, PG, PJO, SH, SK, TH, NJ, CA, CJ, CO, LC, MH, PTM, CL, CM, IK, JH, JW, KK, LN, LO, MJ, OW, PCJ, PTB, TM
08:00-15:15 Fagdag - udskoling 7A, 7B, 7C, 7D, 8A, 8B, 8C, 9A, 9B, 9C AO, BI, CA, HB, HS, IK, LP, MA, MS, PMT, YS, MJ, CH, EA, FØ, KK, MO, RC, SI, TM, JR, KT, LW
tirsdag, 13-11-2018
13:45-17:00 Samtaler 1.a 1A CS, PTN
fredag, 16-11-2018
13:00-15:00 Klasseturnering - hockey 7A, 7B, 7C, 7D, 8A, 8B, 8C, 9A, 9B, 9C AO, BI, CA, HB, HS, IK, LP, MA, MS, PMT, YS, MJ, CH, EA, FØ, KK, MO, RC, SI, TM, JR, KT, LW
Uge 47
mandag, 19-11-2018
08:00-16:00 AMR-uddannelse CO, PLK, PEW
14:00-17:00 S/H samtaler 2018 2D PHE, KE, RB, HJ
14:00-17:00 Samtaler 2.D efterår 2D
tirsdag, 20-11-2018
08:00-12:00 Skole- og hjemsamtaler 4.c KR
08:00-13:35 Fagdag - indskoling 0A, 0B, 0C, 0D, 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 2C, 2D, 3A, 3B, 3C, 3D GM, KM, LI, NK, PAA, PCM, PJJ, PKB, PKI, PKS, PLK, PLO, PTS, PCB, CS, JØ, LC, PEW, PGN, PLC, PSO, PTN, TE, SK, AL, ES, HJ, KE, LN, NF, PAH, PHE, PHS, PJG, PLA, PRJ, RB, SR, BS, JA, LO, NJ, PBR, PLD, PLM, PME, TI, HF
08:00-14:25 Fagdag - mellemtrin 4A, 4B, 4C, 4D, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B, 6C, 6D AS, CF, CT, KR, PG, PJO, SH, SK, TH, NJ, CA, CJ, CO, LC, MH, PTM, CL, CM, IK, JH, JW, KK, LN, LO, MJ, OW, PCJ, PTB, TM
08:00-15:15 Fagdag - udskoling 7A, 7B, 7C, 7D, 8A, 8B, 8C, 9A, 9B, 9C AO, BI, CA, HB, HS, IK, LP, MA, MS, PMT, YS, MJ, CH, EA, FØ, KK, MO, RC, SI, TM, JR, KT, LW
08:00-16:00 AMR-uddannelse CO, PLK, PEW
13:40-17:00 Samtaler 1.a 1A CS, PTN
onsdag, 21-11-2018
08:00-14:30 Det skæve rum- skoletjenesten 5B CO
torsdag, 22-11-2018
13:45-20:45 Samtaler - efterår 2018 7A
14:00-16:45 Samtale 2.D efterår 2D
14:00-17:00 S/H samtaler 2018 2D HJ, KE, PHE, RB
15:30-19:00 Skole- og hjemsamtaler 4.c KR
Uge 48
mandag, 26-11-2018
11:30-15:30 Samtaler 5.b 5B CO, CJ